Słodkie rozkosze

,,Słodkie rozkosze” jest to bardzo zabawna i optymistyczna książka, która może umilić niejeden wieczór. Książka opowiada o miłości, przyjaźni, nadziei i szczęściu. Bardzo ważne jest to, że książka porusza ważne tematy, natomiast w bardzo lekki sposób. ,,Słodkie rozkosze” jest to obowiązkowa pozycja dla kobiety, która uwielbia czytać romanse i miłosne historie.

,,Słodkie rozkosze” – charakterystyka książki

Książka opowiada o trzech bliskich sobie przyjaciółkach, które poznają w Las Vegas trzech bardzo atrakcyjnych mężczyzn. Książka ta, jest doskonałą opowieścią o przyjaźni jak i również miłości oraz pożądaniu. Mia – jedna z głównych bohaterek powieści, od zawsze uważała, iż bohaterem tak zwanej ,,jednonocnej” przygody nie powinna być tak po prostu przypadkowa osoba. Natomiast, wszystko się zmienia po tak zwanym szalonym weekendzie, mającym miejsce w Las Vegas. Szalony weekend w Las Vegas na zawsze zmienia życie głównej bohaterki, wręcz przewraca je do góry nogami. Mia Holland podejmuje bardzo szaloną i wariacką decyzję w swoim życiu. Otóż, jedzie za bohaterem romansu, czyli za Anselem Guillaumem. Czy romans może przerodzić się w prawdziwą miłość? Mia będzie stała przed bardzo ważnymi wyborami. Będzie ona musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, co wybrać. Czy szalone życie, czy stagnację i teraźniejszość. Wybór nie jest prosty, ale co wybierze Mia? Na to, oraz na inne pytania, można znaleźć odpowiedź w książce.

,,Słodkie rozkosze” – książka błyskotliwa i pełna ciekawych wątków

Z całą pewnością wyżej wymieniona książka ,,Słodkie rozkosze” jest ciekawą pozycją dla osób, uwielbiających romantyczne opowieści. Każda strona trzyma czytelnika w niepewności, a końcówka również jest bardzo ciekawa. ,,Słodkie rozkosze” są napisane lekkim językiem, przez co wspaniale się czyta książkę. Książka może być przeczytana przez czytelniczki w różnym wieku, gdyż pod tym kątem jest ona uniwersalna. ,,Słodkie rozkosze” można niemal przeczytać jednym tchem. Czytelnik nie może oderwać się od tej powieści do samego jej końca. Historia głównej bohaterki jest momentami bardzo zabawna, a w innych fragmentach wręcz wzruszająca albo smutna. Książka dostarcza w pełni bardzo różnych wrażeń czytelnikowi. ,,Słodkie rozkosze” jest to na pewno powieść romantyczna, która na długie chwile pozostaje w pamięci czytelnika, nawet już po skończeniu czytania tej świetnej książki. Obok tej powieści romantycznej, nie można wręcz przejść obojętnie. Na pewno książka dostarcza:

  • ciekawych wrażeń,
  • dozy niepewności,
  • pozytywnych chwil,
  • zawiera ona ciekawe wątki w fabule.
  • książka porusza ważne kwestie w lekki sposób.